Tecrübe ve birikimimi Sakarya için kullanacağım

Tecrübe ve birikimimi Sakarya için kullanacağım

Pamukova'da gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Pamukova Belediye Başkanımız Cevat Keser'le birlikte ilçemize en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışacağız. Bugüne kadar edindiğim tecrübe ve birikimi şehrimize hizmet için kullanacağım. İlk olarak ihtiyaçlara yönelik adımlarımızı atacağız. Asfalt konusunda talepleri aldık, inşallah en kısa sürede tamamlayacağız. 1000 araçlık otopark için de gereken adımları atacağız. Sakarya Nehri kenarına sosyal donatı alanı kazandıracağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Pamukova'da gerçekleştirilen miting programına katıldı. Millete tuzak kuranlara, kapatma davası açanlara, 15 Temmuz'da hain darbe girişimi yapanlara sandıkta gereken cevabı vereceklerini aktaran Başkan Adayı Ekrem Yüce, Pamukova'dan sandıklarda rekor oy oranı beklediklerini ifade etti.

 

Pamukova'nın geleceği için

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart seçimleri için haftasonu sandığa gideceğiz. İnşallah Pamukova'da, Sakarya'da zaferle ayrılacağız. Pamukova Belediye Başkanımız Cevat Keser'le birlikte ilçemize en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışacağız. Bugüne kadar edindiğim tecrübe ve birikimi şehrimize hizmet için kullanacağım. İlk olarak ihtiyaçlara yönelik adımlarımızı atacağız. Asfalt konusunda talepleri aldık, inşallah en kısa sürede tamamlayacağız. 1000 araçlık otopark için de gereken adımları atacağız. Sakarya Nehri kenarına sosyal donatı alanı kazandıracağız" dedi.    

30 Mart 2019 Cumartesi
Paylaş
Back To Top