Spora destekler sunacağız

Spora destekler sunacağız

 

Erenler'de faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri ile bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Amatör spor kulüplerinin şehrimizde sportif faaliyetlerin yaygınlaştırılması noktasında üstlendiği misyonun farkındayız. Spor kulüplerimize destek olacak, sporcularımızın yanında olacağız. Geçmişte nice sporcuları Türk futboluna kazandıran Sakarya yine eski günlerine dönecek" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Erenler'de faaliyet yürüten Amatör Spor Kulüpleri ile bir araya geldi. Erenlerspor, Çaybaşı Bekirpaşaspor, Çaykışlaspor, Çarkasamiye Spor temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Adayı Yüce, amatör spora destek olacaklarını ifade ederek takımlara başarılar diledi.

 

Desteklerimiz olacak

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İlk olarak Çaybaşı Bekirpaşaspor'u başarısı dolayısıyla tebrik ediyorum. Amatör spor kulüplerinin şehrimizde sportif faaliyetlerin yaygınlaştırılması noktasında üstlendiği misyonun farkındayız. Spor kulüplerimize destek olacak, sporcularımızın yanında olacağız. Geçmişte nice sporcuları Türk futboluna kazandıran Sakarya yine eski günlerine dönecek. İnşallah spora destekler sunacağız" dedi.

 

17 Mart 2019 Pazar
Paylaş
Back To Top