Spor geleceğimize en iyi şekilde hizmet sunacağız

Spor geleceğimize en iyi şekilde hizmet sunacağız

Sakarya spor camiası temsilcileri Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye destek olmak için bir araya gelerek, ortak destek bildirisi yayımladı. Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu destek sorumluluğumuzu arttırmış, gayret ve çalışma azmimizi daha da perçinlemiştir. İnşallah şehrimiz sporuna, sporcusuna destek olacak, spor geleceğimize en iyi katkıyı sunacağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Sakarya spor camiasının temsilcileri ile bir araya geldi. Buluşmada Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, TFF Sakarya Bölge Başantrenörü Adem Tandoğan, Futbol Federasyonu Bölge Müdürü Ferruz Sezgin, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova, Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk, ASKF Temsilcisi Recep Odabaş, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, Sakaryaspor Eski Başkanı Vedat Yaşlıca ve kulüp temsilcileri ile davetliler yer aldı. Spor camiasının Büyükşehir Belediye Başkan  Adayı Ekrem Yüce'ye destek niteliğinde hazırlanan bildirgenin okunmasıyla başlayan programda Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Ekrem Yüce'ye çıktığı yolda başarılar dileyerek, yanında olacaklarını ifade etti.

 

Sakarya'ya ivme katacak

Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, "Ekrem Yüce, bilgi, birikim ve tecrübeleri ile Sakarya'ya ivme katacaktır. Spor geçmişini de biliyoruz. İnşallah sporda da Sakarya daha iyiye gidecektir" derken; Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova, "Salon sporlarının temsilcisi olarak buradayım. Şuan ASKF denildiğinde akla sadece futbol geliyor. Okul salonlarının arttırılması noktasında belediyeden adım atmasını bekliyoruz" dedi.

 

Spora destek bekliyoruz

Türkiye Spor Yazarları Derneği İl Temsilcisi Zeki Aydıntepe, "Amatör spor olarak geleceğe umutla bakmak yerinde olacaktır. İnşallah büyükşehirden spora destek bekliyoruz. Sakaryasporumuz inşallah daha iyi olacaktır" derken; Sakaryaspor Eski Başkanı Vedat Yaşlıca, "Burada başkanımıza destek olmak için toplandık. İnşallah kendisi de başarılı olur. Biz ne zaman Karadeniz'e gitsek bize, taraftarımıza her daim destek olmuş, misafir etmiştir. Size detek olmak boynumuzun borcudur" dedi. Futbol Federasyonu Bölge Müdürü Ferruz Sezgin ise Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye kolaylıklar diledi.

 

Spora tam katkı

SATSO Eski Başkanı, Sakaryaspor Eski Divan Başkanı Erol Öztürk, "Ekrem Yüce'ye ilk seçildiğinde ne yapacağını sormuştum. O da ilk işim bu şehrin master planını çıkarmak olacak demişti. Çok güzel bir cevap verdi. Kendisinden isteğim de şehrin sıkışıklığını, trafik sorununu çözmesi ve yeni alanlara yayılmasını sağlamasıdır" derken; Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, "Söğütlü'de spor için karete takımı, bisiklet takımı kurduk ve şampiyonalara ev sahipliği yaptık" dedi.

 

Spora destek olacağız

Spor camiasının temsilcileriyle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ve desteklerinden dolayı tüm katılımcılara teşekkür eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu destekten çok memnun olduğumu ifade etmeliyim. Öte yandan önemli bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. İnşallah sizlerle birlikte bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğiz. İnşallah daha gayretli ve daha çok çalışarak spor camiamıza en iyi hizmeti sunacağız" dedi.    

26 Mart 2019 Salı
Paylaş
Back To Top