Sakarya hizmetlerin en iyisine layıktır

Sakarya hizmetlerin en iyisine layıktır

 

Çark Caddesi'nde düzenlenen ‘Sevgi Yürüyüşü'ne katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Sakarya'ya hizmet etmek gerekir. Biz Sakarya'mız en iyisi olan en hayırlısı olan hizmetleri yapacağız. Sakarya tüm ülkelerin, şehirlerin mozaiki olan bir şehir ve her millet bizim için aynıdır" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Çark Caddesi'nde düzenlenen ‘Sevgi Yürüyüşü'ne katıldı. Adapazarı Belediyesi önünden başlayıp Çark Caddesi sonunda biten ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği yürüyüşte AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve çok sayıda parti mensubu katıldı.

 

Yolumuz hak sevdamız halk

Yürüyüş sonrası vatandaşlara seslenen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Yarın akşam bizlerin bayramı olsun. 31 Mart'ı göz yaşları içinde değilde bir bayram ve sevinç havası içinde kutlamayı rabbim nasip etsin. Bizim yanımızda en zayıfınız eğer haklı ise en güçlünüz olacaktır. Eğer en güçlünüz haksız ise bizim yanımızda en güçsüz olacaktır. Sakarya tüm ülkelerin, şehirlerin mozaiki olan bir şehir ve her millet bizim için aynıdır. Sakarya izzet demektir, şeref demektir. Sakarya'ya hizmet etmek gerekir. Biz Sakarya'mız en iyisi olan en hayırlısı olan hizmetleri yapacağız. Yolumuz hak sevdamız halk olsun" dedi.

 

Kazanacağız

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Biz Sakarya teşkilatı olarak, MHP olarak, kadın kollarımız, gençlik kollarımız olarak tüm ilçe teşkilatlarımızla çok güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Allah çalışanının yanında olur. İnşallah kanacağız ve zaferimizi kutlayacağız. Rabbim birliğimizi daim etsin" dedi.

 

Sandıkları patlatacağız

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Rahatından fedakarlık yapmak suretiyle aylardır bizimle çalışan, gece gündüz demeden Sakaryanın her metre karesinde bulunan tüm hemşehrilerimizi saygı ve sevgi ile selamlarımı yolluyorum. Biz çok çalıştık. Ekrem Yüce abimiz durmadan çalıştı.  Cumhur İttifakı'na da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Aramızda çok güzel bir kaynaşma oldu. Cumhurbaşkanımızla çarşamba günü bir yolculuk yaptık. kendisi sandıklara sahip çıkmamızı istiyor. Ülkemize kurulan tuzaklara bir faz destek verenlere karşı, memlekete sahip çıkacağız ve sandıkları patlatacağız.  Biz sahip çıkarsak bu vatan batmayacaktır" dedi.

 

30 Mart 2019 Cumartesi
Paylaş
Back To Top