Kardeşlik iklimi daha ileriye taşınacak

Kardeşlik iklimi daha ileriye taşınacak

 

Hemşinliler Derneği'ni ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İnşallah Kültür Vadisi projemizi hayata geçireceğiz. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına karşılık üretecek projemizle derneklerimizi bir arada buluşturacağız. Çeşitli etkinliklerin düzenleneceği, kültürel kaynaşmanın yaşanacağı Kültür Vadisi şehrimizde oluşan kardeşlik iklimini daha da ileri bir seviyeye taşıyacak" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Hemşinliler Derneği'ni ziyaret etti. Dernek üyeleriyle bir araya gelen Başkan Adayı Yüce, Dernek Başkanı Nurettin Hakan Özgül'den bilgiler aldı. Özgül, "Hopa ve Rize hemşinliler olarak bir dernek içerisindeyiz. 10 bine yakın üyemiz var. Dernek olarak çeşitli etkinlikler ve faaliyetler yapıyoruz" dedi.

 

Kültürel kaynaşma artacak

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kültür derneklerimizle hep bir aradayız. Projelerimiz arasında da derneklerimizi unutmadık. İnşallah Kültür Vadisi projemizi hayata geçireceğiz. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına karşılık üretecek projemizle derneklerimizi bir arada buluşturacağız. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği, kültürel kaynaşmanın yaşanacağı Kültür Vadisi şehrimizde oluşan kardeşlik iklimini daha da ileri bir seviyeye taşıyacak" dedi.

 

17 Mart 2019 Pazar
Paylaş
Back To Top