Karapürçek 31 Mart'ta Cumhur İttifakı'nın yanında olacaktır

Karapürçek 31 Mart'ta Cumhur İttifakı'nın yanında olacaktır

 

Karapürçek Teketaban'da gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Makam ve mevki için değil, milletimize hizmetkar olmak için geliyoruz. Hemşerilerimizin gelir düzeyini ve yaşam standartlarını arttıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz. 31 Mart'ta Karapürçek güçlü desteğiyle Cumhur İttifakı'nın yanında olacaktır" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Karapürçek Teketaban'da gerçekleştirilen mitinge katıldı. Coşku ve heyecanın yaşandığı miting programında Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, MHP Karapürçek İlçe Başkanı Mustafa Odabaş, ilçe belediye başkanları ve teşkilat mensupları yer aldı.

 

Adayların yanındayız

AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, "Partimiz kurulduğu günden bu yana çok güçlü destekler verdiniz. Sizden aldığımız güçle ilçemize hizmetler sunduk. Daha da iyi hizmetler için sizden destek ve dua almaya geldik" derken; MHP Karapürçek İlçe Başkanı Mustafa Odabaş, "Cumhur İttifakı'nın gücü büyük olacak. Hem Büyükşehir hem de Karapürçek adaylarının yanındayız" dedi.

 

Hareketimiz dava hareketidir

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, "Bizim hareketimiz dava hareketidir. Bu dava mazlum coğrafyanın davasıdır. Biz bu davayı daha iyi yerlere taşımak için çok çalışacağız. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız burada. 5 yıl birlikte çalışacağız inşallah. İlçemizin eksikliklerini tamamlayacağız" dedi.

 

Hizmetkar olacağız

31 Mart'ın bayram gecesi olacağını dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İlçemizin ihtiyaç ve taleplerini aldım. Belediye Başkanımız OrhanYıldırım'ın her daim yanındayım. Sorunları beraberce çözüme kavuşturacağız. Tüm çalışmaların takipçisi olacağım. Biz makam ve mevki için değil, milletimize hizmetkar olmak için geliyoruz. Hemşerilerimizin gelir düzeyini ve yaşam standartlarını arttıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin" dedi.

 

31 Mart zafer gecesi olacak

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Çok zor günler geçirdik. Çeşitli badireler atlattık. Kapatma davaları, gezi olayları, 17-25 Aralık oyunları, 15 Temmuz hain darbe girişimi. Hep birlikte tüm oyunları def ettik. O hain gecede Cumhur İttifakı kuruldu. Tüm Türkiye birlik oldu. Hainlere geçit vermedi. İşte bu birlik ve beraberlikle inşallah 31 Mart akşamı yeni bir zafer daha kazanacak, ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışılan oyunları beraberce bozacağız" dedi.

 

27 Mart 2019 Çarşamba
Paylaş
Back To Top