İşimizi aşkla ve şevkle yapacağız

İşimizi aşkla ve şevkle yapacağız

 

Budaklar Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Mutlu Işıksu ile yapmak istediği projeleri konuştuk. Tüm projelerinde Büyükşehir olarak arkasındayız. İşimizi aşkla ve şevkle yapmak gerekir. Biz Sakarya'ya sevdalıyız. Son 3 gün kaldı. Tüm gayretimizle çalışmaya, son ana kadar derdimizi, davamızı anlatmaya devam edeceğiz. Sakarya'dan güçlü bir oy oranı elde edeceğiz" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Adapazarı Budaklar Mahallesi'nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Çok sayıda mahallelinin yer aldığı programa AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mutlu Işıksu da katıldı.

 

İhtiyaçlara çözümler

Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, "Tam 75 gündür sahadayız. İlk programımızı Budaklar'da, Dernekkırı'nda gerçekleştirmiştik. Şimdi yine buradayız. Büyükşehir Belediyemizle imar planları bitince altyapıyı bitimeyi ve arkasından da doğalgaz konusunu çözüme kavuşturmak istiyoruz" dedi.

 

Sakarya'ya sevdalıyız

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Mutlu Işıksu ile yapmak istediği projeleri konuştuk. Tüm projelerinde Büyükşehir olarak arkasındayız. İşimizi aşkla ve şevkle yapmak gerekir. Biz sevdalıyız Adapazarımıza. Biz Sakarya'ya sevdalıyız. Çünkü tüm bunlar birer muhabbet, izzettir" dedi.

 

Derdimizi davamızı anlatacağız

Ekrem Yüce, "17 yıllık süreçte çeşitli engellere birlikte karşı çıktık. Şimdi yeniden ülkemizi ekonomik olarak zor duruma sürüklemek isteyenler var. 31 Mart'ta inşallah bu beklentilerini boşa çıkaracağız. İnşallah 31 Mart bayramımız olacak. Son 3 gün kaldı. Tüm gayretimizle çalışmaya, son ana kadar derdimizi, davamızı anlatmaya devam edeceğiz. Sakarya'dan güçlü bir oy oranı elde edeceğiz" diye konuştu.

 

Başarıyla ayrılacağız

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Kutlu zaferimize kısa bir süre kaldı. Sakarya teşkilatı olarak her ilçemizde mitingler, toplantılar düzenliyoruz. Allah'ın izniyle seçimlerden başarıyla ayrılacağımıza şüphemiz yok. Cumhur İttifakı ile milletimiz ve memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

 

29 Mart 2019 Cuma
Paylaş
Back To Top