İşçinin ve emekçinin yanındayız

İşçinin ve emekçinin yanındayız

 

Hak-İş Konfederasyonu Sakarya Temsilcileri Toplantısı'nda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İşçimizin, emekçimizin yararına olacak  adımları atacak, gereken desteği sağlayacağız. Biz her zaman işçinin, emekçinin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Hak-İş Konfederasyonu Sakarya Temsilcileri toplantısına katıldı. Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Aslan ve sendika temsilcilerinin yer aldığı buluşmada Başkan Adayı Ekrem Yüce, işçinin, emekçinin her zaman yanında olacaklarını söyledi.

 

İşçi ve emekçinin yanındayız

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Erenler Belediye Başkanlığı dönemlerinden bu yana sendikayla hiçbir zaman sorun yaşamadım. Hiçbir zamanda rakam vermedim ve bu konuyu sendikaya bıraktım. Yeni dönem işçi sözleşmeleri imzalanmış. 1 yıllık bir sözleşme yapıldı. İnşallah önümüzdeki yıllarda da işçimizin, emekçimizin yanında olacak, gereken adımları atacağız" dedi.

 

Güzel işlere imza atacaktır

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Aslan, "Ekrem Yüce'yle her zaman uzlaşı içerisinde çalıştık. Yeni dönemde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin bürokrasideki geçmişi ve tecrübesi, Cumhurbaşkanımıza olan yakınlığı ile güzel işlere imza atacağına inanıyorum" dedi.

 

26 Mart 2019 Salı
Paylaş
Back To Top