İlçelerimizin ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız

İlçelerimizin ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız

 

Kocaali'de Kirazlı, Tepebaşı, Şerbetpınarı, Kestanepınarı, Açmabaşı mahallelerini ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz birlik ve beraberliğimizle güçlüyüz. İlçe belediyemiz, Büyükşehirimiz, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte çalışacağız. İhtiyaçları çözüme kavuşturacağız. Kocaali'ye en iyi hizmeti sunacağız. Hep birlikte ilçemizin, mahallelerimizin gelişimi için çalışacağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Kocaali'de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kocaali'ye bağlı Kirazlı, Tepebaşı, Şerbetpınarı, Kestanepınarı, Açmabaşı mahallelerini ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, vatandaşlarla buluştu. Talep ve önerilerini dinledi. Başkan Adayı Yüce'ye, Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ve muhtarlar eşlik etti.

 

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

 

AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, çalışmalarına ilişkin bilgiler vererek bekanın öneminden bahsetti. MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ise, "Bizim ittifakımız ülkemizin bekası içindir" dedi. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, "31 Mart'a sayılı günler kaldı. Gittiğimiz yerlerde Cumhur İttifakı'nın önemini ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. 10 yıldır hep birlikteyiz. İstikametimiz, yolumuz bir. Sizlerin desteğini bekliyoruz" dedi. Kestanepınarı Mahalle Muhtarı Selehattin Serhoş, "Sıcak asfaltın, futbol sahasının sözünü alıyoruz. Ahmet Acar mahalle meydanımızı yaptı. Daha başka hizmetleri de oldu. Teşekkür ediyoruz" dedi.

 

İhtiyaçlar çözüme kavuşacak

 

31 Mart seçimlerinin tüm Kocaali'ye hayırlı olmasını temenni eden ve Yeni Zelanda'da yaşanan terör olayını kınayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz birlik ve beraberliğimizle güçlüyüz. İlçe belediyemiz, Büyükşehirimiz, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte çalışacağız. İnşallah ilçemizin yol sorununu bir an evvel çözüme kavuşturacağız. Futbol sahası ve park talepleri var. Onları da yapacağız inşallah. Mesire alanını da dere kenarında hayata geçireceğiz" diye konuştu.

 

En iyi hizmeti sunacağız

 

Tüm oyunlara gereken cevabı sandıklarda vereceklerini ifade eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart'ta dik duracağız ve oynanan tüm oyunları yıkacağız. Cumhur İttifakı'nı biz 15 Temmuz'da kurduk. Omuz omuza tankların karşısında durduk. Şimdi bu dik duruşumuzu sürdüreceğiz. Seçimlerden başarıyla ayrılarak ülkemiz üzerinden oynanmak istenen tüm oyunları bozacağız. Kocaali'ye en iyi hizmeti sunacağız. Hep birlikte ilçemizin, mahallelerimizin gelişimi için çalışacağız" dedi.

 

17 Mart 2019 Pazar
Paylaş
Back To Top