Hendek Cumhur İttifakı'na desteğiyle güç katacak

Hendek Cumhur İttifakı'na desteğiyle güç katacak

 

Hendek'te gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Burada oluşturulan tablo Hendek'in kararını verdiğini gösteriyor. İnşallah bizde Ali Kemal Sofu ile birlikte Hendek'te işbirliği içerisinde çalışacağız. İhtiyaç olan noktalara Büyükşehir olarak destekler sunacağız. Rabbim 31 Mart seçimlerini hayırlı eylesin. İnşallah Hendek'in güçlü desteğiyle seçimlerden başarıyla ayrılarak hizmet yolculuğumuzu sürdüreceğiz" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Hendek'te yoğun katılımla gerçekleştirilen mitinge katıldı. Miting programında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ali Kemal Sofu, partililer ve Hendekli vatandaşlar yer aldı.

 

31 Mart'tan eminiz

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, "İnanıyorum ki 31 Mart Hendek'te Ali Kemal Sofu'ya, Büyükşehir'de Ekrem Yüce'ye büyük bir destek olacak, Cumhur İttifakı'nın başarısıyla sonuçlanacak" derken; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Tüm kademelerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart'tan zaferle ayrılacağımızdan eminiz. Ancak nasıl daha fazla oy alabiliriz onu düşünüyoruz" dedi.

 

Ülkemizin ve milletimizin geleceği için

Coşkulu kalabalığı selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İlk günden bu yana sizlerin desteğiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizi kuzeyinden güneyine ilmek ilmek dokuduk. Ülkemizin, milletimizin, gençlerimizin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada oluşturulan tablo Hendek'in kararını verdiğini gösteriyor. İnşallah bizde Ali Kemal Sofu ile birlikte Hendek'te işbirliği içerisinde çalışacağız. İhtiyaç olan noktalara Büyükşehir olarak destekler sunacağız. Rabbim 31 Mart seçimlerini hayırlı eylesin. İnşallah Hendek'in güçlü desteğiyle seçimlerden başarıyla ayrılarak hizmet yolculuğumuzu sürdüreceğiz" dedi.

 

Fırsat vermeyeceğiz

MHP Grupbaşkanvekili Levent Bülbül, "Cumhur İttifakı'nı milletimizle birlikte oluşturduk. Tüm namlular Türkiye'ye çevrilmişken biz sorun yok diyecek değiliz. Ülkemizin bekası için birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart seçimlerinde kaybetmemizi isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Biz daha fazla çalışarak kazanacağız" derken; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Cumhur İttifakı çok bereketli bir ittifak. Tek bayrak, tek millet diyenlerin kurduğu bir ittifak. Eğer yarın biz burada kaybedersek Hendek'te Cumhur İttifakı kaybetti diyecekler. Buna gönlümüz razı olmaz" dedi.

 

30 Mart 2019 Cumartesi
Paylaş
Back To Top