Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız

Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız

 

Mimarlar Mühendisler Odası Sakarya Şubesi tarafından düzenlenen programda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Sakarya'nın sanatsal, kültürel, sosyal standartlarını arttırmak için çalışacağız. Hemşerilerimizin gelir düzeyini arttıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu şehri birlikte yönetecek, karar mekanızmasında birlikte olacağız. Güzel planlamalarla hedeflerimize ulaşacağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Mimarlar Mühendisler Odası Sakarya Şubesi tarafından düzenlenen programa katıldı. Oda üyeleriyle tanışan Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya'ya ilişkin hayallerinin olduğunu ve 31 Mart seçimlerinin ardından tüm gayretleriyle çalışacaklarını ifade etti.

 

Hep birlikte yönetim

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bende bir mühendis kökenliyim. Türk Dünyası Mimarlar Mühendisler üyesiyim. Uluslararası birçok projede de yer alan bir ismim. Mühendis görülmeyeni gören, mucit olan, yapılmayanı yapan kişidir. Bizde Sakarya'nın sanatsal, kültürel, sosyal standartlarını arttırmak için çalışacağız. Hemşerilerimizin gelir düzeyini arttıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu şehri birlikte yönetecek, karar mekanızmasında birlikte olacağız" dedi.

 

Türk Dünyası Kültür Başkenti

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İlk olarak ulaşım, mimari, turizm, sosyal, ekonomik gibi alanlarda master plan hazırlayacağız. Eylem planını ortaya koyarak çalışmalara başalyacak, şehrin gelişimini sağlayacağız. 2021 yılında Sakarya'yı Türk Dünyası Kültür Başkenti yapmak için çalışmalara başlayacağız. Bizler Sakarya için yapılması gerekeni yapacağız. Kamu ile şehri, üniversiteyi bütünleştireceğiz. Güzel planlamalarla hedeflerimize ulaşacağız" dedi.

 

29 Mart 2019 Cuma
Paylaş
Back To Top