Güçlü işbirliğiyle Sakarya'ya değer katacağız

Güçlü işbirliğiyle Sakarya'ya değer katacağız

 

MÜSİAD üyeleriyle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İş istihdamı ve ekonomik gelişmişlikte üstlendiğiniz görevin farkındayız. İnşallah şehrimiz ortak paydasında buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İşbirliğimizi kuvvetlendirerek şehrimize değer katacağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, MÜSİAD üyeleriyle bir araya geldi. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, çalışmalarına ilişkin bilgiler alarak, işbirliği içerisinde çalışmaktan duyacağı memnuniyeti dile getirdi.

 

Birlikte çalışmalar gerçekleştireceğiz

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, "MÜSİAD; Türkiye'de 87 şubesi olan, yurtdışında 90 temsilciliği olan bir kuruluş. İnşallah seçimden sonra da beraber çalışacağız, bize düşen görevleri yerine getireceğiz. Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin projelerini de inceleme fırsatı buldum. Çok beğendim. İnşallah bu projeler şehrimiz için hayırlı olur" dedi. Programda MÜSİAD'ın yeni projesi olan ‘Örnek Orta Ölçekli Organize Sanayi Modeli' tanıtıldı.

 

İşbirliğimizi kuvvetlendireceğiz

MÜSİAD'ın Sakarya'da yer alan önemli STK'lardan biri olduğunu ifade eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kuruluşundan bu yana beraberiz. Uzun yıllar özel sektörde çalışmalar gerçekleştirdim. İş adamlarımızın şehrimizin geleceğinde önemli bir yerde olduğunun bilincindeyim. İş istihdamı ve ekonomik gelişmişlikte üstlendiğiniz görevin farkındayız. İnşallah şehrimiz ortak paydasında buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İşbirliğimizi kuvvetlendireceğiz" dedi.

 

Çalışmalarımızın tümü Sakarya için olacak

Geçmişte gerçekleştirdiği çalışmalardan bahseden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Turizm alanlarına ulaşımı açmak için yeşil yol projesi vardı. 2 katrilyonluk yatırım Karadeniz'e olan cazibeyi arttıracaktır. Rize Güneysu'da tarihi dokuyu koruyarak yeniledik. Tokat'ta, Trabzon'da, Giresun'da Artvin'de birçok sokak ve binaları tarihi dokusunu koruyarak turizme kazandırdık. Tarımsal alanlarda çok ciddi çalışmalara imza attık. Sakarya'da turizm potansiyeli olan bir şehir. Biz sadece bu potansiyeli en iyi şekilde kullanmak için gereken çalışmaları yapacağız" dedi.

 

26 Mart 2019 Salı
Paylaş
Back To Top