Gönüllerimiz her zaman bir atacak

Gönüllerimiz her zaman bir atacak

Kaynarca'da aday tanıtım toplantısında konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kaynarca'da mevcut belediye başkanımız Zeynur Özel güzel eserler kazandırdı. Kanalizasyon konusunda da inşallah çözeceğiz. Kaynarca'nın sahilleri de çok güzel. İnşallah Kadınlar Plajı yapacağız. İnşallah 31 Mart bayram günü olacak. Hep birlikte Sakaryamıza, ülkemize, gönül coğrafyamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz. Biz birlik ve beraberliğimizi muhafaza edeceğiz" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Kaynarca'da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına katıldı. Programda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Kaynarca Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Murat Kefli, İlçe başkanları, meclis üyesi adayları, teşkilat mensupları ve davetliler yer aldı.

 

Hedefimiz en yüksek oyu almak

AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Ahmet Köseoğlu, "31 Mart yerel seçimlerine iki liderin oluşturduğu Cumhur İttifakı ile giriyoruz. Kaynarca'da hedefimiz en yüksek oyu almaktır. Çalışmalarımıza sıkmadık el, girilmedik gönül kalmayıncaya kadar devam edeceğiz" derken; MHP Kaynarca İlçe Başkanı Ekrem Baldan, "Cumhur İttifakı adayının Kaynarca'ya en iyi hizmeti edeceğine inanıyor ve güveniyoruz. Beka için milli karar cumhur için istikrar" dedi.

 

Davamıza sahip çıkacağız

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, "10 yıldır beraberiz, bize destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah ilçemiz, şehrimiz daha da ileriye gidecektir" derken; Kaynarca Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Murat Kefli, "Normalde bir araya gelemeyecek insanlar, kol kola olmuş durumdalar. Biz davamıza sahip çıkacağız. Geleceğimiz için çalışacağız. Kaynarca için, şehrimiz için davamız için herkesi desteğe davet ediyorum" dedi.

 

Yeni bir zafer

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Seçimlere çok az bir zaman kaldı. Bu süreç içerisinde kapı kapı dolaşarak, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Sakarya'da iyi bir tablo karşımızda duruyor. Biz Cumhur İttifakı'na nasıl 1 oy daha fazla alabilmenin derdindeyiz. 31 Mart'ta yeni bir zafer elde edeceğiz. Kaynarcalı hemşerilerimin destek göstereceğini düşünüyorum" dedi.

 

Gönül coğrafyamıza sahip çıkacağız

Yeni Zelanda'da yaşanan menfur saldırıyı lanetleyerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Yerel yönetimler olarak hizmetle birlikte gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize güç vermek istiyoruz. Kaynarca'da mevcut belediye başkanımız Zeynur Özel güzel eserler kazandırdı. Kanalizasyon konusunda da inşallah çözeceğiz. Kaynarca'nın sahilleri de çok güzel. İnşallah Kadınlar Plajı yapacağız. İnşallah 31 Mart bayram günü olacak. Hep birlikte Sakaryamıza, ülkemize, gönül coğrafyamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz. Biz birlik ve beraberliğimizi muhafaza edeceğiz" dedi.

 

Bayrağı devretmeyi bilmek gerek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Zeynur Özel'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Zeynur Özel, güzel bir bayrak teslimi yapıyor. Görev verilmeyince gönül huzuru içerisinde bayrağı devretmeyi de bilmek gerek. Mesele bir ismin makamda olması değil, tekerleğin tümsekte kalmamasıdır. Bugün Kaynarca'da Murat Kefli'ye, Büyükşehir'de Ekrem Yüce'ye verilen her oy Recep Tayyip Erdoğan'a, Devlet Bahçeli'ye verilmiş demektir" dedi.    

16 Mart 2019 Cumartesi
Paylaş
Back To Top