Esnaflarımızla birlikte hareket edeceğiz

Esnaflarımızla birlikte hareket edeceğiz

Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Esnaflarımızla birlikte hareket edeceğiz. Talepleri tek tek not alıyoruz ve hepsinin üzerinde ayrıntılı olarak çalışacağız. Hizmet için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. İstişare ile ortak noktada buluşacağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı ziyaret etti. Oda Başkanı Feridun Canbaz ve üyeleriyle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, esnaf odaları ile işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyleyerek Oda Başkanı Feridun Canbaz'dn bilgiler aldı.

 

İştişare ile ortak nokta

Esnaflarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Daha önceki süreçlerde de esnaf kardeşlerimizle hiçbir sıkıntı yaşamadık. İnşallah bundan sonra da yaşamayacağız. İstişare ile ortak noktada buluşacağız. Sakarya için hep birlikte gayret göstereceğimize inanıyorum. Bu şehir hepimizin ve bu şehir için hepimizin söyleyecek bir sözü elbette olacaktır" dedi.

 

Talep ve isteklere özel çalışma

31 Mart seçimlerinin ardından tüm taleplerle tek tek ilgileneceğini ifade eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "4 aydır seçim çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdürüyoruz. Talepleri tek tek not alıyoruz ve hepsinin üzerinde ayrıntılı olarak çalışacağız. Hizmet için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Seçimler gelmeden hemşerilerimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. TOPÇA Katlı Kavşağı'nı açıyoruz. İnşallah hizmet yürüyüşüne devam edeceğiz" diye konuştu.     

29 Mart 2019 Cuma
Paylaş
Back To Top