ADA Treni 7 yıl sonra yeniden Tarihi Gar'da

ADA Treni 7 yıl sonra yeniden Tarihi Gar'da

 

ADA Treni 7 yıl aranın ardından yeniden Tarihi Gar'a geldi. Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Adaylığımız açıklandığı günde ifade etmiş, ADA Treni yeniden Tarihi Gar'a gelecek demiştik. Çok şükür bugün uzun bir aranın ardından ilk sefer için Mithatpaşa'dan trene bindik ve Tarihi Gar'a geldik. Desteklerinden ötürü Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

ADA Treni 7 yıl aranın ardından Gar'a geldi. ADA Treni'ne Mithatpaşa Garı'ndan binen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce Tarihi Gar'a uzun bir aranın ardından ilk seferini yapmış oldu.

 

ADA Treni yeniden Tarihi Gar'da

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, ADA Treni konusunda vatandaşların yoğun talebi olduğunu ve bu talebi karşıladıkları için büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, "Adaylığımız açıklandığı günde ifade etmiş, ADA Treni yeniden Tarihi Gar'a gelecek demiştik. Söz vermiştik. Çok şükür bugün uzun bir aranın ardından ilk sefer için Mithatpaşa'dan trene bindik ve Tarihi Gar'a geldik. Desteklerinden ötürü Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Tarihi Gar'a tarihi karşılamada yer alan tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum" dedi.

 

17 Mart 2019 Pazar
Paylaş
Back To Top