31 Mart'ta milletimiz oyunu hizmetten yana kullanacak

31 Mart'ta milletimiz oyunu hizmetten yana kullanacak

 

Hendek Yeşilyurt Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitingte konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Büyükşehir Belediyesi olarak Ali Kemal Sofu'nun yanında olacağız. Birlikte Hendek'in geleceğine hizmet sunacak projeler inşa edeceğiz. Şehrimiz için önemli çalışmaları hayata geçireceğiz. İnşallah milletimiz 31 Mart'ta yeniden hizmetlere devam diyecek" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Hendek Yeşilyurt Mahallesi'nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Programda; 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Ali Kemal Sofu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykali MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli yer aldı.

 

Millet ve devlet davası

Programda konuşan 15 Temmuz Gazisi Nebahat Topaloğlu, "Devletimize, Cumhur İttifakı'na sahip çıkalım. Millet ve devlet davası için destek bekliyorum. Çok zor günler geçirdik. Recep Tayyip Erdoğan'la zor günleri atlattık. Eğer bir anlık zafiyet gösterirsek ülkemizi eski günlerine geri döndüreceklerini çok iyi biliyoruz" dedi.

 

Hendek'e güzel hizmetler gelecek

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, "Genel Başkanımızın söylediklerinden yola çıkarak çalışıyor, çabalıyoruz. Son 1 haftada da elimizden geleni yapacağız" derken; AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, "Cumhur İttifakı Hendek Belediyesi AK Parti adayının arkasında Cumhurbaşkanımız, MHP Genel Başkanı, milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve teşkilatlarımız var. İnşallah hep birlikte Hendek'e güzel hizmetler gelecek" dedi.

 

Derdimiz ve sevdamız var

Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ali Kemal Sofu, "Her iki partimiz için gece gündüz çalışacağız. Bizimm tek bir derdimiz ve sevdamız var Hendek. İnşallah doğum büyüdüğümüz yere hizmet edeceğiz. Bu bir bayrak yarışı. Biz de başaracağız inşallah. Büyükşehir'de Ekrem Yüce ile Hendek'te 2 ilçe başkanımızla ve Ankara'daki büyüklerimizle beraber sizler için gece gündüz çalışacağız. Biliyoruz ki 5 sene sonra yeniden aday olmak için başkanlık döneminde iyi çalışmak gerek bizde onun farkındayız ve çok çalışacağız" dedi.

 

Destek olacağız

AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, "AK Parti olarak biz Sakarya'da değil, tüm Türkiye'de Hendek Belediyemizin yaptığı hizmetleri anlatsak bitmez. Ben şunu söyleyeyim; bir Ali'den sonra bir Ali daha Hendek'e hizmete devam edecek. Biz arkasındayız. Yardımcısı olacağız" dedi.

 

 

Millet hizmeti seçecek

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Büyükşehir Belediyesi olarak Ali Kemal Sofu'nun yanında olacağız. Birlikte Hendek'in geleceğine hizmet sunacak projeler inşa edeceğiz. Projelerimizi tanıttık. Şehrimiz için önemli çalışmaları hayata geçireceğiz. Cumhur İttifakı'nın temelleri 15 Temmuz'da atıldı. İnşallah uzun yıllar da devam edecek. Şunu unutmamalıyız bugün artık eski Türkiye yok. Savunma sanayinde kendi silahını üreten, füzesini, tankını, helikopterini yapan bir Türkiye var. Yollar, trenler, üniversiteler, hastaneler yapıldı. Bunlar hep milletimizin destekleriyle oldu. İnşallah milletimiz yeniden hizmetlere devam diyecek" dedi.

 

24 Mart 2019 Pazar
Paylaş
Back To Top