31 Mart'ta kazanan Sakarya olacak

31 Mart'ta kazanan Sakarya olacak

Gümüşoluk Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İnşallah hemşerilerimizin güçlü desteği ile Sakarya'da 31 Mart'ta yeni bir yolculuğa çıkacağız. Yine birlikteliğimizle kazanacağız. İnşallah 31 Mart'ta kazanan Sakarya, kazanan Türkiye kazanan gönül coğrafyamız olacak" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Yüce, Kocaali Gümüşoluk Mahallesi'nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Programda Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, mahalleliler ve çok sayıda partli yer aldı.

 

Milletin bekası

AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, "Bu davanın yolunu hep birlikte herkese anlatalım. İnşallah 31 Mart'ta Kocaali'den en yüksek oyu elde edelim" derken; MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, "Her seçim bir güven oylamasıdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin güven oylamasını 31 Mart'ta yapacağız. Bizim meselemiz sadece kazanmak değil, inşallah kazanacağız. Bizim derdimiz milletimizin bekasını düşünmektir" dedi.

 

Kocaali projelerle buluşmaya devam edecek

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, "Önemli bir seçime gidiyoruz. Kocaali'de ihtiyaçları gidermeye çalıştık. Geçmişte altyapıyı tamamladık. Üstyapı çalışmaları Kocaali'yi daha da güzelleştirecek. Devam eden prolerimiz var. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce'den de sözü aldık. İnşalalh Kocaali ilçemiz projelerle buluşmaya devam edecek" dedi.

 

31 Mart'ya yeni bir yolculuk

Gümüşoluk Mahallesi'ni selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Buraya gelirken mahalle yolunu yapacağımızı Kocaali Belediye Başkanımıza ifade ettim. Yeni bir sosyal donatı alanı kazandıracağımızı da bilmenizi isterim. İnşallah Kocaali'ye daha çok yatırım yapacağız. İnşallah hemşerilerimizin güçlü desteği ile Sakarya'da 31 Mart'ta yeni bir yolculuğa çıkacağız. Rabbim mübarek kılsın" dedi.

 

Birlikteliğimizle kazanacağız

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "2002'de ülkemizin üzerine bir güneş doğdu. 17 yılda ülkemize yollar, hastaneler, köprüler ve daha nice hizmetler yapıldı. Ülkemizin gelişiminden rahatsız olanlar türlü engellemelere kalkıştı. Çok şükür hepsini birlik ve beraberliğimizle engelledik. Yine birlikteliğimizle kazanacağız. İnşallah 31 Mart'ta kazanan Sakarya, kazanan Türkiye kazanan gönül coğrafyamız olacak" dedi.    

22 Mart 2019 Cuma
Paylaş
Back To Top