1 milyon kitaplı kütüphaneyi hizmete sunacağız

1 milyon kitaplı kütüphaneyi hizmete sunacağız

 

Çark Caddesi'nden belediye otobüsüne binen Başkan Adayı Ekrem Yüce, SAÜ ve SUBÜ öğrencileriyle Esentepe Kampüsü'ne yolculuk yaptı. Yüce, "Gençlerimiz ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımızın teminatıdır. İnşallah yeni dönemde genç arkadaşlarımız için özenle hazırladığımız projeleri hayata geçireceğiz. 1 milyon kitaplı kütüphanemizi gençlerimizin istifadesine sunacağız. Yeni spor tesislerini hayata geçireceğiz. En önemlisi ise öğrencilerimizle hep birlikte olacak, destekler sunacağız" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Üniveristesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğrencileri ile yolculuk yaptı. Çark Caddesi'nden belediye otobüsüne binen Başkan Adayı Ekrem Yüce, Esentepe Kampüsü'ne kadar öğrencilerle sohbet etti, yaklaşan vize sınavları öncesinde başarı dileklerini ileterek, zihin açıklığı temenni etti.

 

Gençler aydınlık yarınlarımızın teminatıdır

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, öğrencilerin Sakarya'ya dair görüşlerini alırken; yeni dönemde gençlere yönelik hayata geçirmeyi hedeflediği projelerden bahsetti. Yüce, "Gençlerimiz ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımızın teminatıdır. Bugün genç öğrencilerimizle keyifli bir yolculuk yaptık. Sakarya'ya ilişkin görüşlerini aldık. Şehrimize okumaya gelen öğrencilerimizi önemsiyoruz. İnşallah yeni dönemde genç arkadaşlarımız için özenle hazırladığımız projeleri hayata geçireceğiz. 1 milyon kitaplı kütüphanemiz ile 7/24 hizmet sunacağız. Kitap okumak, ders çalışmak, kendini geliştirmek isteyen gençlerimizin istifadesine sunacağız. Ayrıca yeni spor tesislerini hayata geçireceğiz. En önemlisi ise öğrencilerimizle hep birlikte olacak, destekler sunacağız" dedi.

 

18 Mart 2019 Pazartesi
Paylaş
Back To Top