Sakarya'yı ilmek ilmek dokuyacağız

Sakarya'yı ilmek ilmek dokuyacağız

 

Ferizli'de gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu seçim sadece bir yerel yönetim seçimi değil, ülkemizin bekasını ilgilendiren çok önemli bir seçimdir. Son ana kadar çalışacağız, durmayacağız, koşacağız. İlmek ilmek Sakarya'yı dokumaya devam edeceğiz. İnşallah hemşerilerimizin teveccühü ile 31 Mart Sakarya'nın bayramı olacak" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Ferizli'de gerçekleştirilen mitinge katıldı. Ferizli Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İsmail Gündoğdu ve coşkulu kalabalığın yer aldığı miting programında konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, birlik ve beraberliğin karşısında hiçbir gücün duramayacağını belirterek birliktelik vurgusunda bulundu.

 

En büyük projemiz gönüller kazanmak

Ferizli Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İsmail Gündoğdu, "Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile 31 Mart'ta Cumhur İttifakı'nın Ferizli adayı olarak gösterildim. Bu süreçte bizlerle omuz omuza çalışan MHP'li kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Ferizli'de en büyük projemiz gönüllere girmek olacak. Doğup büyüdüğüm ilçeme hizmet sunacağım. Kendimi borçlu hissediyorum ve hizmetlerimizle bu borcumuzu ödeyeceğiz" diye konuştu.

 

Ferizli'nin geleceği parlak

İsmail Gündoğdu, "Ferizlimizin geleceği parlak. Organize Sanayi Bölgemiz bitince 3. OSB'ye kavuşmuş olacağız. Karasu'da BMC'nin savunma sanayi üssü açılacak. OSB'de genişleyecek. 35 bin kişiye iş istihdamı açılacak. Bu durum ilçemizin genişlemesine ve esnaflarımızın yeni iş alanları açılmasını sağlayacak. Hep birlikte bu gelişmeyi planlayacağız. Çok daha güzel bir Ferizli'yi hep birlikte oluşturacağız. Borçla iş yapan bir Ferizli değil, kendi kendine yeten bir Ferizli olacağız. Gün birlik olma, kardeş olma günüdür" dedi.

 

31 Mart bayram günü olacak

Ferizli'de büyük bir heyecanla programı takip eden tüm vatandaşları selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart günü çok önemli ve çok ciddi bir seçime giriyoruz. Bu seçim sadece bir yerel yönetim seçimi değil, ülkemizin bekasını ilgilendiren çok önemli bir seçimdir. İnşallah bizim kaybetmemizi bekleyenleri sevindirmeyeceğiz. Son ana kadar çalışacağız, durmayacağız, koşacağız. İlmek ilmek Sakarya'yı dokuyoruz. İnşallah hemşerilerimizin teveccühü ile 31 Mart Sakarya'nın bayramı olacak" dedi.

 

3T başarının formülüdür

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Seçimlere artık çok kısa bir süre kaldı. Bu süre içerisinde şu 3 kelimeyi iyice tahlil etmeliyiz. İlk olarak tefekkür edeceğiz. Memleketimizin dünü ve bugününü düşünerek yarınının nasıl olacağını düşüneceğiz. Bugün başka yerlerde olabileceğimizi düşünecek, böyle bir davanın içerisinde milletimize ve memleketimize hizmet sunduğumuz için şükredeceğiz. Tevekkül edeceğiz ve son olarak da tebessüm edeceğiz. Bu 3'ünü uyguladığımız takdirde başarı kaçınılmaz olacaktır" dedi.

 

28 Mart 2019 Perşembe
Paylaş
Back To Top