Bizim tek düşüncemiz şehrimize hizmet olacak

Bizim tek düşüncemiz şehrimize hizmet olacak

 

Yenikent'te Adapazarı İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "4 aylık süreçte sahadayız. Mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Şehrimizi en kuzeyinden güneyine kadar ilmek ilmek dokuyoruz. Hamdolsun büyük bir teveccüh var. Daha seçilmeden hemşerilerimize sözlerimizi de yerine getiriyoruz. ADA Treni merkeze geldi. TOPÇA Katlı Kavşağı açılıyor. Bizler hizmet için varız. Yürüyüşümüz hizmet yolculuğudur" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen programa katıldı. Yenikent Park'ta gerçekleştirilen buluşmada İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, davetliler ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

 

Kutlu yürüyüşe devam

AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, "AK Parti siyasetinin en önemli gücü olan kadınlar olarak durmaksızın çalışıyoruz. Biz biliyoruz ki bir ülkenin kadınlar ülkesine sahip çıkarsa o ülkeye zarar gelmez. Bizler 31 Mart seçimlerinin sadece bir yerel seçim değil, milletimizin geleceği için beka seçimi olduğunun farkındayız. İnşallah tevazu, samimiyet ve gayretle kutlu yürüyüşe devam" dedi.

 

Sokak sokak geziyoruz

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, "Adapazarı teşkilatı olarak seçim çalışmalarımızda kadın kolları, gençlik kolları, ana kademe olarak sokak sokak, cadde cadde geziyoruz. Hemşerilerimizin sorunlarını dinliyoruz ve projelerimizi anlatıyoruz. Gece gündüz çalışan, fedakarlık gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum" dedi.

 

Adapazarı'ndan rekor oy alacağız

Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, "Seçimlere 3 gün kaldı. İlk günden bugüne samimiyet ve gayretle geldik. İnşallah Adapazarı'nda rekor bir oy alacağız ve bu kadın kollarımızın gayretleriyle olacak. Çünkü sizler gece gündüz demeden gayret gösteriyorsunuz. Yenikent bölgemize içinde sosyal tesisler ve spor alanları olan bir kapalı pazaryeri kazandıracağız. Sokak hayvanları için barınağımızın kapasitesini arttıracağız. Sıfır Atık projemiz ile özel çöp konteynırları yapacağız. 31 Mart'ta burada aldığımız her oy Cumhurbaşkanımıza destek olacak. Son 3 gün kala büyük destek bekliyorum" dedi.

 

Kapı kapı dolaşıyoruz

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, "Biz ilçe ilçe, kapı kapı dolaşıyoruz. Dün Karapürçek'te yaşlı bir teyze Allah Recep Tayyip Erdoğan'dan razı olsun dedi. Evime geliyorlar, temizliyorlar, yemek yapıyorlar diye söyledi. Adapazarı'nda Mutlu Işıksu'ya, Büyükşehir'de Ekrem Yüce'ye atmalıyım. Oyumu başörtüsü zulmü yapanlara karşı atmalıyım. Özgürlüğüm için atmalıyım. 15 Temmuz'a karşı atmalıyım" dedi.

 

31 Mart'ta oyunlar tersine dönecek

Memleket işi gönül işi diyerek çalışmalar gerçekleştiren tüm katılımcıları tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "2002'de bir güneş doğdu ve milletimize hizmet aşkıyla yollara düştü. Dünya 5'ten büyüktür diyerek mazlum milletlerin kucaklayıcısı oldu. Bu süreçte çeşitli badirelerle karşımıza çıktılar. Çok şükür hepsini milletimizin feraseti ile engelledik. Şimdi ekonomik olarak oyunlarla karşımıza çıkıyorlar. İnşallah 31 Mart'ta bu oyunları tersine çevireceğiz" dedi.

 

Yürüyüşümüz hizmet yolculuğudur

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "4 aylık süreçte sahadayız. Mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Şehrimizi en kuzeyinden güneyine kadar ilmek ilmek dokuyoruz. Hamdolsun büyük bir teveccüh var. Daha seçilmeden hemşerilerimize sözlerimizi de yerine getiriyoruz. İlk geldiğim akşam ADA Treni gelecek demiştim, geldi. TOPÇA'da katlı kavşak yarım kalmıştı, hızlandırdık ve açılışını yapacağız. Bizler hizmet için varız. Yürüyüşümüz hizmet yolculuğudur" dedi.

 

Doğaya erguvan diktiler

Programın ardından Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde Erguvan Dikimi gerçekleştirildi. Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Fidan ekimini önemsiyoruz. Bugün de Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde fidan dikimi gerçekleştirdik. Doğanın yanında olacak, yeşil alanlarımızı arttıracağız" derken; Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan, "Başkan adaylarımızı ağırlamaktan mutluluk duyduk. Adaylarımızdan umutluyuz. İnşallah sorunlarımıza çare olacaksınız" dedi.

 

29 Mart 2019 Cuma
Paylaş
Back To Top