Birlikteliğimizle tüm ihtiyaçları çözüme kavuşturacağız

Birlikteliğimizle tüm ihtiyaçları çözüme kavuşturacağız

Tüm Otobüs İşletmeleri ve Terminal Esnafları Derneği Sakarya Şubesi'ni ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Ulaşım alanında köklü çözümler için gereken adımları atacağız. Terminal esnafımızın da sorunlarını biliyoruz. Talep ve ihtiyaçlara yönelik bir rapor oluşturacak, öncelik sırasına göre hepsini çözüme kavuşturacağız. İnşallah birlikteliğimizle halledilemeyecek bir şey yok" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Tüm Otobüs İşletmeleri ve Terminal Esnafları Derneği Sakarya Şubesi'ni ziyaret etti. Sektör esnafıyla bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, talep ve ihtiyaçlara dönük adımların atılacağını ifade etti. Temsilci Emrah Kadir Altan, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce'yi konuk etmekten büyük mutluluk duyduk. Daha önce dertleştiğimiz gibi yine dertleşeceğiz.  Göreve başladığında da inşallah icraata geçeceğiz" dedi.

 

Talep ve ihtiyaçlara yönelik adımlar atılacak

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Ulaşım alanında köklü çözümler için gereken adımları atacağız. Terminal esnafımızın da sorunlarını biliyoruz. Talep ve ihtiyaçlara yönelik bir rapor oluşturacak, öncelik sırasına göre hepsini çözüme kavuşturacağız. İnşallah birlikteliğimizle halledilemeyecek bir şey yok. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim" dedi.    

28 Mart 2019 Perşembe
Paylaş
Back To Top